Fairy art collectie
Fairy art collectie
Dit is een nieuwe collectie bij Dromeleijn vol fantasie en persoonlijke wensen.
Speciaal tot leven gebracht in het Sprokkel Atelier door Knuts en Kwats.
een nieuwe techniek is eigen gemaakt en er wordt gewerkt met diverse (recycling) materialen.
We werken dus met mic=xed media en de prachtige afbeeldingen in fantasie rijke details en kleurgebruik in diverse ontwerpen.
Deze collectie blijft in ontwikkeling dus er komen regelmatig nieuwe ideeen en items van de planken.
De moeite waard zijn zeker de persoonlijk op maat ontwerpen zoals het fairy art sfeerlicht of de wonderlijke wensstenen.
Leuk als persoonlijk cadeau voor bijzondere gelegenheden en origineel om te krijgen.
heb je een idee of een vraag neem vrijblijvend contact met ons op .. wie weet.. we brengen dit graag voor je tot leven!
Nieuw!
Fairy art Sfeerlichteen uniek fairy art sfeerlicht als persoonlijk op maat ontwerp! Op basis van jouw favoriete verhaal, kleur, boek, film of thema wordt dit een uniek ontwerp vol sfeer. Leuk voor je zelf of om cadeau te geven of als tafeldecoratie.
€ 7,50Cadeautip!
Wonderlijke WensstenenWensstenen zijn eigenlijk de nieuwe "bouw stenen in het klein van een mooie en liefdevolle wereld met en voor elkaar.. wonderlijke stenen een klein gebaar met veel impact. Uniek als cadeau maar ook zeker stijlvol voor in je huis!
€ 7,50Cadeautip!
Cadeau Labelsmooie stijlvolle fantasierijke labels voor aan cadeau's.
Speciaal voor Feestelijke gelegenheden een persoonlijke touch aan een fles wijn of mede!!
Leuk als cadeau voor Vaderdag, juffen of meester afscheid of geslaagd??€ 5,50
Winkelmandje
Betaling instructies:
zie de factuur in bijlage
van de orderbevestiging mail!
Er is weer nieuws!
Neem snel een kijkje op de Weg Wijs kalender!
Breng creativiteit en fantasie tot leven!