Herfst-Halloween Collectie
Hierbij presenteren wij met veel plezier onze Herfst en Halloween Collectie!
Op deze pagina zie je in één overzicht al onze ontwerpen die passen binnen het thema van Herfst en Halloween.
Al deze ontwerpen zijn met de hand gemaakt in ons Atelier maar uiteraard maken we ook graag persoonlijk op maat rondom dit thema.
Laat je inspireren en neem vrijblijvend contact met ons op als je een persoonlijk op maat ontwerp wilt.
Waarom een specifieke Herfst en Halloween Collectie?
Dit is voor fantasie liefhebbers maar ook van de natuur liefhebbers een inspirerende seizoen.
Het afsluiten van de zomerse dagen en genieten van de vele kleuren in de natuur die het een magisch aanblik geeft.
Thuis creeëren we graag een bijzondere warme en fantasierijke sfeer.
Bij Dromeleijn hebben we dan ook door de jaren heen vele ontwerpen rondom deze periode tot leven mogen brengen.
Het heeft zo vele inspiraties .. klein en groot, spannend of lief .. voor iedereen wat wils.
Ben je een liefhebber van Halloween? Hou je van spanning en magie met een donker randje?
Heksen, Tovernaars, magiers en shadow hunters, skulls..etc. etc. alles in het klein of groot komt tot leven in ons Atelier als 'oktober' in zicht komt.
Wat dacht je van miniatuur werelden in een Pompoen? Koffertje vol verhalen vol magie of een HAunted House sprokkelhout tafereel?
Persoonlijk op maat ontwerpen zijn vaak geinspireerd op films of boeken rondom dit thema.
Dat maakt het juist zo leuk en bijzonder. Kies je voor een dergelijk ontwerp dan is er maar 1 exemplaar speciaal voor jouw dat tot leven komt.
Dus ben je een fan van bijvoorbeeld: Lord of the Rings, Harry Potter, Vikings, Goblins, Hobbit of Shadow Hunters... wij gaan met veel plezier voor je aan de slag.
Tip: Neem ook eens een kijkje op de pagina: de Droomgrot
hier vindt je foto's en krijg je een indruk wat er allemaal mogelijk is!
Alvast hele spannende en leuke voorbereidingen toegewenst met het in de juiste sferen te brengen!
Happy Halloween!
VERKOCHT
Sprokkelhout tafereel "Herfst"Herfst tafereel met led verlichting persoonlijk op maat gemaakt.
€ 29,50- een Sprokkelhout Tafereel
een fantasie miniatuur wereld van klei op een Sprokkel houtje. kabouterhuisje, elfenbankjes of trollendeurtje . diverse modellen, maten en kleuren combinaties.
€ 7,50 - Elfen miniaturen wereld in Bloempot
Miniaturen fantasie wereld in een Terra cotta bloempot persoonlijk op maat gemaakt.
€ 34,50 - Koffertje
koffertje, verhalen, dromen, miniaturen, thema, speelkoffertjes, poppenhuis, magisch deurtje DIY
€ 15,00 - Sprokkelhout Tafereel "Spooky Wood"
Sprokkelhout tafereel "Spooky Wood"
Een Halloween sfeerlichtje in combinatie met een sprokkelhout tafereel!
Halloween is de tijd van lichtjes en sfeer en spannende wezens... boehhhDit is een speciaal ontwerp met een sfeerlichtje…€ 29,50 - Moeras Lantaarn
moeraslantaar miniatuur voor in miniatuur werelden, koffertje vol verhalen of een Magisch Deurtje
€ 4,95 - Waarzeggers Glazen bol
miniatuur glazenbol voor waarzeggers en tovenaars in miniatuur werelden en taferelen zoals een koffertje vol verhalen, magisch deurtje en sfeerlichtj
€ 3,95 Nieuw!
- Kasteel Troon zetel
Kasteel Troon zetel voor in fantasie miniatuur werelden. Middeleeuwse Koninklijke uitstraling
€ 3,75 - Heksen of Tovenaars ketel
Heksen ketel of Tovenaars ketel voor in fantasie miniaturen werelden en bij Magisch Deurtje.
€ 3,95 Nieuw!
Harry Potter figuur met golden snitchHarry Potter figuur voor in miniatuur taferelen of werelden.
€ 2,95Harry Potter
Nieuw!
Hermelien figuur uit Harry PotterHermelien uit de Harry Potter serie figuren voor miniaturenwerelden en taferelen.
€ 2,75
Winkelmandje
Shop bij ons en betaal eenvoudig met Klarna.
Er is weer nieuws!
Neem snel een kijkje in het Weg Wijs bos!
Breng creativiteit en fantasie tot leven!